Categories: mechanik, Poznań

Serwis samochodowy dla wymagających

Długotrwałe relacje z klientami 

Firma za każdą wykonaną usługę w serwisie lub zakupiony u nich towar udziela pełnej gwarancji. Gwarancja ta obejmuję się wszystkie produkty. Serwis wywiązuje się z ustalonych terminów i powierzonych ich zadań oraz zawsze dotrzymują słowo. We wszystkich zadaniach firma zachowuje pełen profesjonalizm. Kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników, która przez wiele swoich lat zbierała doświadczenia na rynku motoryzacyjnym. Ponad to każdy z fachowców ma ukończony szereg kursów, które potwierdzają jego miłość i zaangażowanie do motoryzacji. 

Zadowolenia klientów na pierwszym miejscu

Serwis Fastserv Poznań wyposażony jest w nowoczesne narzędzia oraz sprzęt. Firma ta korzysta tylko i wyłącznie z renomowanych i znanych dostawców  urządzeń i materiałów, które są wykorzystywane przy naprawach pojazdów. 

Oferta dostępna dla wszystkich 

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników samochodów. Dla klientów flotowych jak i indywidualnych. Podczas współpracy z firma Fastserv Poznań mamy pełny wgląd do historii samochodowej każdego samochodu. Taka informacja jest niezbędna w przypadku posiadania flot lub użytkowników, którzy posiadają kilka pojazdów. W ofercie pojawia się także kompleksowe przygotowanie samochodu do sprzedaży jak i do zwrotu przy długoterminowym wynajmie. Największym atutem firmy jest dostępność usług na terenie całej Polski. Fastserv Poznań oferuje pełną obsługę w całej części Polski, bez względu położenie geograficzne na mapie. 

Trochę historii firmy Fastserv

Firma ta zaczęła działać w 2008 roku, podczas gdy w stolicy Wielkopolski został otwarty Salon S PLUS. Z roku na rok firma rozwijała się. W 2010 roku przedsiębiorstwo  rozszerzyło usługi i naprawy lakiernicze oraz blacharskie a także likwidację szkód w komunikacji. Wtedy to pojawiła się marka Fastserc. Pod tą marką została zaoferowana wymiana ogumienia oraz serwis mechaniczny. Większe zainteresowanie sprawiło, że powstała ogólnopolska sieć serwisowa, która do dzisiaj nosi nazwe Fastserc. Dzięki temu mieszkańcy Poznania mogą korzystać w ofert Fastserv Poznań